• Windery - flagi na masztach przenośnych
  • Flagi oraz druk na materiałach poliestrowych
  • Flagi Polskie / Państwowe
  • Banery na zamówienie różnego rodzaju

Oferta

Systemy ekspozycyjne w dwóch podstawowych kształtach i trzech rozmiarach. Do wyboru różne rodzaje podstaw, dodatkowe akcesoria (torba transportowa, pokrowiec na podstawę). Zamówienia od 1 sztuki.

 

Materiał na jakim drukowane są flagi do winderów to Polyglans 115g/m2. Jest to lekki, zwiewny materiał przepuszczający powietrze i światło. Druk jednostronny z przebiciem na drugą stronę ok.95% (odbicie lustrzane). Nie ma możliwości druku dwustronnego na flagach do winderów.

Wysokość flagi z masztem: ok. 490 cm

Przejdź do oferty

Wysokość flagi z masztem: ok. 165 cm

Przejdź do oferty

Wysokość flagi z masztem: ok. 320 cm

Przejdź do oferty

Różnego radzaju flagi na
zamówienie.

Przejdź do oferty

Wydruki na materiałach poliestrowych od 80g/m2 do nawet 280g/m2. Dowolne wykończenie, różne rozmiary.

Wszystkie materiały poliestrowe są drukowane metodą druku cyfrowego. Jest to technologia, która powoduje, że tusz pod wpłwem temparatury wnika w strukturę materiału i nie ma możliwości jego usunięcia. Z tego względu materiały tekstylne można eksponować na zewnątrz, gdyż są odporne na warunki atmosferyczne a także można je prać i prasować.

Terminy realizacji
Zwykle flagi i windery gotowe są w ciągu 4-6 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia i potwierdzenia dokonanej płatności.
W przypadku dużych obciążeń produkcyjnych oraz dla większych zamówień terminy mogą ulec wydłużeniu. W takich sytuacjach zawsze staramy się powiadamiać Klientów o dłuższych okresach oczekiwania na zamawiany produkt.

All Rights Reserved © windery-reklamowe.pl